Elegant gold bracelet decorated with zircons, 14K
Code: 1280ZN
Slovak company
Related products
Product detailed description
The primary feature of this women's bracelet is elegance. The bracelet is made of 14 karat yellow gold.
The gold bracelet is decorated with sparkling Swarovski zircons.
The length of the gold bracelet is adjustable 16-18 cm.
Additional parameters
| Category: | BraceletsŽlté zlato Zirkón DámskeŽlté zlato Swarovski Dámske |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Cubic zirconia, Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Gender: | Woman |
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 1,69g |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Pendant width: | 16mm |
| Pendant height: | 8mm |
| Bracelet length: | 16-18cm |









