Elegant white gold bracelet decorated with zircons, 14K
Code: 1280BN
Slovak company
Related products
Product detailed description
The primary feature of this women's bracelet is elegance. The bracelet is made of 14 carat white gold.
The gold bracelet is decorated with sparkling Swarovski zircons.
The length of the gold bracelet is adjustable 16-18 cm.
Additional parameters
| Category: | BraceletsBiele zlato Swarovski Dámske |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | White gold |
| Gender: | Woman |
| Warranty: | 24 months |
| Weight: | 1,69g |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Pendant width: | 16mm |
| Pendant height: | 8mm |
| Bracelet length: | 16-18cm |









