Solid men's bracelet made of yellow gold with double safety clasp, 14K
Code: 517014
Slovak company
Related products
Product detailed description
Stylish men's gold bracelet made of 14 carat yellow gold.
The fastening is done with a double-latch push-in method.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | Luxury, Thick |
| Gender: | Man |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 22,70 g |
| Bracelet length: | 21 cm |
| Width: | 9,1 mm |









