Certifikáty ku šperkom a diamantom

  

 

gia-logo

 

Certifikát originality k diamantovým šperkom je u nás samozrejmosťou. Pri všetkých diamantových šperkoch poskytujeme certifikát autenticity šperku a certifikát k použitým diamantom.

Pri vybraných šperkoch, ktoré majú osadený centrálny diamant väčší ako cca 0,20ct, máte možnosť získať k diamantu aj medzinárodný certifikát, napr. GIA, IGI alebo HRD. Ak diamantový šperk disponuje medzinárodným certifikátom, uvádzame to pri danom šperku. 

Ak máte záujem pozdvihnúť úroveň Vášho nového šperku o level vyššie a posilniť tak jeho investičný charakter, radi Vám pomôžeme s výberom vhodného medzinárodne certifikovaného diamantu podľa Vašej predstavy, z ktorého Vám následne vyrobíme šperk podľa predstáv a na mieru. 

Na požiadanie Vám radi navrhneme a vyrobíme šperk na mieru, podľa Vašej predstavy a rozpočtu. Váš nový šperk môže byť osadený s diamantom presne podľa Vašich predstáv a možností. Váha, čistota, farba, výbrus, typ medzinárodného certifikátu; aj tieto parametre diamantu si budete môcť zadefinovať už pred výrobou Vášho unikátneho šperku na mieru. Jedinečného a pre Vás osobne.

Pokojne nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme zhmotniť Vaše predstavy na pútavú skutočnosť.

 IGI-&-GIA

GIA_DD_1920x1080

GIA-laser-inscription

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz