Stylish men's bracelet made of yellow gold with double clasp
Code: 517016
Slovak company
Related products
Product detailed description
Stylish men's gold bracelet, made of 14 carat yellow gold.
Fastening solved by double-latch sliding method.
Option to purchase together with a men's chain of the same pattern - as a set, for a discounted price.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | Luxury, Thick |
| Gender: | Man |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 20,9 g |
| Bracelet length: | 22 cm |
| Width: | 11 mm |









