Yellow gold bracelet Armor, 14K
Code: 517250
Slovak company
Product detailed description
Gold bracelet in the Pancier style, made of 14 karat yellow gold, 21 cm long.
Carabiner clasp.
Additional parameters
| Category: | BraceletsŽlté zlato Bez kamienkov Pánske |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Gender: | Man |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight: | 5,78 g |
| Bracelet length: | 21 cm |
| Chain width: | 5 mm |









