Distinctive women's bracelet made of yellow gold, 14K
Code: 67004
Slovak company
Product detailed description
Women's gold bracelet made of 14 karat yellow gold.
Carabiner clasp.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | Luxury, Thick, Patterned |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Width: | 12 mm |
| Weight of the jewelry (gram): | 8,10 g |
| Bracelet length: | 18-20 cm |
| Warranty: | 24 months |









