Women's decorative bracelet made of mixed gold, 14K
Code: 13547
Slovak company
Product detailed description
Women's decorative bracelet made of a combination of yellow, white and rose 14 carat gold.
The length of the gold bracelet is 19 cm, the clasp is a lobster clasp.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Rose & yellow & white gold |
| Style / Type: | Ornaments, Patterned |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow-white-rose gold 585/1000 |
| Weight: | 5,50 g |
| Bracelet length: | 19 cm |
| Width: | up to 7,1 mm |
| Warranty: | 24 months |









