Women's bracelet made of yellow gold with pendants, 14K
Code: 67061-1
Slovak company
Product detailed description
Women's gold bracelet with pendants, set with Swarovski zircon.
The length of the gold bracelet is adjustable 17-20 cm.
The bracelet is fastened with a lobster clasp.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Cubic zirconia, Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Symbol: | Heart |
| Style / Type: | Ornaments, With pendant, Patterned |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 3,20 g |
| Bracelet length: | 17-20 cm |
| Width: | 1,15/7,35 mm |
| Warranty: | 24 months |









