Women's bracelet with pearl hearts in mixed gold, 14K
Code: 67082
Slovak company
Product detailed description
A women's bracelet made of a combination of white, yellow and red 14 carat gold.
The bracelet has three mother-of-pearl hearts pendants.
The length of the gold bracelet is 19 cm and the clasp is a feather ring.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Material / Color: | Rose & yellow & white gold |
| Symbol: | Heart |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | white-yellow-rose gold 585/1000 |
| Weight: | 5,1 g |
| Bracelet length: | 19 cm |
| Width: | 2 mm |
| Warranty: | 24 months |









