Men's bracelet made of yellow and white gold with a plate, 14K
Code: 71356
Slovak company
Product detailed description
Men's bracelet made of 14 carat yellow and white gold, decorated with a plate.
Crab clasp.
The length of the gold bracelet is 22 cm.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow & white gold |
| Style / Type: | Luxury, Thick, With plate |
| Gender: | Man |
| Material: | yellow and white gold 585/1000 |
| Weight of the jewelry (gram): | 8,41 g |
| Width: | 6 mm |
| Bracelet length: | 22 cm |
| Warranty: | 24 months |









