Men's bracelet with a plate and the possibility of engraving, 14K yellow gold
Code: 67095
Slovak company
Product detailed description
Exclusive men's bracelet made of 14 carat yellow gold with a plate, on which we offer the option of engraving your own text for an additional fee.
The bracelet is fastened with a lobster clasp.
Additional parameters
| Category: | Bracelets |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | Luxury, Thick, With plate |
| Gender: | Man |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight: | 17,93 g |
| Bracelet length: | 21 cm |
| Width retiazky: | 5 mm |
| Plate width: | 8 mm |









