Women's yellow gold bracelet with a unique pattern, 14K
Code: 67097
Slovak company
Related products
Product detailed description
A gold women's bracelet with a unique pattern, made of 14 carat yellow gold.
Closure with a feather ring.
Can be purchased together with a chain of the same pattern - as a set, for a discounted price.
Additional parameters
| Category: | BraceletsŽlté zlato Bez kamienkov Dámske |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight: | 3,42 g |
| Bracelet length: | 20 cm |
| Chain width: | 5 mm |









