Women's necklace with heart and zircon made of white gold, 14K
Code: 518069
Slovak company
Product detailed description
A delicate women's necklace with a heart and zircon made of 14 karat white gold.
The closure is a feather ring.
Additional parameters
| Category: | Necklaces |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | White gold |
| Symbol: | Heart |
| Style / Type: | Minimalist, Subtle |
| Gender: | Woman |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 1,90 g |
| Chain length: | 42 cm |
| Pendant size (w x h): | 7 x 8,2 mm |









