Women's elegant necklace with zircons, 14K white gold
Code: 32702
Slovak company
Product detailed description
Women's elegant necklace with zircons made of 14 carat white gold.
The closure is with a feather ring.
Additional parameters
| Category: | NecklacesBiele zlato Swarovski S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | White gold |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 2,42 g |
| Chain length: | 42 - 45 cm |
| Pendant size (w x h): | 11 x 11 mm |









