Gold necklace with pearl and zircons in white gold, 14K
Code: AL1015
Slovak company
Product detailed description
Women's necklace with pearl and zircons made of 14 carat white gold.
Pen ring fastening.
Additional parameters
| Category: | NecklacesBiele zlato Swarovski S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | White gold |
| Style / Type: | With pendant, Patterned |
| Gender: | Woman |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 3,17 g |
| Chain length: | 42 cm |
| Pendant size (w x h): | 16,2 x 16,5 mm |









