Women's delicate necklace with zircon, 14K white gold
Code: 32710
Slovak company
Product detailed description
A delicate women's necklace with a zircon pendant made of 14 carat white gold.
The closure is a feather ring.
Additional parameters
| Category: | NecklacesBiele zlato Swarovski S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | White gold |
| Style / Type: | Minimalist, Subtle, With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 1,62 g |
| Chain length: | 41,5 - 45 cm |
| Pendant size (w x h): | 4,5 x 6 mm |









