Love Story gold necklace made of white and yellow gold, 14K
Code: 32711
Slovak company
Product detailed description
Gold necklace with a motif of double hearts placed in a pendant made of white and yellow 14 carat gold.
Pen ring fastening.
Additional parameters
| Category: | Necklaces |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow & white gold |
| Symbol: | Heart |
| Gender: | Woman |
| Material: | white-yellow gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 1,55 g |
| Lenght: | 42,5 - 46 cm |
| Pendant size (w x h): | 21 x 15,5 mm |









