Gold necklace with oval pendant and zircons, 14K yellow gold
Code: 32728
Slovak company
Product detailed description
Gold necklace with oval pendant with zircons in 14 carat yellow gold.
Pen ring fastening.
Additional parameters
| Category: | NecklacesŽlté zlato Swarovski DámskeŽlté zlato Swarovski Ornamenty DámskeDisplay additional categoriesŽlté zlato Swarovski S príveskom DámskeŽlté zlato Swarovski So srdiečkom DámskeŽlté zlato Swarovski S krížikom DámskeŽlté zlato Swarovski Vzorované Dámske |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 1,89 g |
| Chain length: | 42 - 45 cm |
| Pendant size (w x h): | 14,5 x 19,5 mm |









