Gold necklace with Infinity pattern and zircons, 14K yellow gold
Code: 32718
Slovak company
Product detailed description
Gold necklace with an infinity symbol with zircons.
The length of the necklace is 42 cm and the closure is a feather ring.
Additional parameters
| Category: | Necklaces |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Symbol: | Infinity |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 2,70 g |
| Chain length: | 42 cm |
| Pendant width: | 10 mm |
| Pendant height: | 15 mm |
| Chain width: | 1 mm |









