Gold Amor Heart necklace with zircons in white gold, 14K
Code: 518070
Slovak company
Product detailed description
Gold Amor Heart necklace with zircons made of 14 karat white gold.
Pen ring fastening.
Additional parameters
| Category: | Necklaces |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | White gold |
| Symbol: | Heart |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 1,95 g |
| Lenght: | 42 cm |
| Pendant size (w x h): | 18,3 x 10,5 mm |









