Women's unique necklace made of yellow gold, 14K
Code: 32706
Slovak company
Product detailed description
A women's necklace with a unique pattern made of 14 karat yellow gold.
The pendants on the necklace, which are made of white gold, create an interesting contrast.
Crab clasp closure.
Additional parameters
| Category: | NecklacesŽlté zlato Swarovski S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 5,99 g |
| Chain length: | 43 - 45 cm |
| Pendant size (w x h): | 16,5 x 25,5 mm + 11,3 x 16,5 mm |









