Women's patterned necklace with pendant, 14K yellow gold
Code: 32705
Slovak company
Product detailed description
Women's patterned necklace with a pendant made of 14 karat yellow gold.
The pendant is lined with zircons around the entire circumference.
Crab clasp.
Additional parameters
| Category: | NecklacesŽlté zlato Swarovski S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 4,77 g |
| Chain length: | 42 - 45 cm |
| Pendant size (w x h): | 22,5 x 40 mm |









