Double Heart Gold Necklace in White Gold, 14K
Code: P2269B
Slovak company
Related products
Product detailed description
Gold necklace with a heart pendant made of 14 karat white gold.
Pen ring closure.
Additional parameters
| Category: | Necklaces |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | White gold |
| Symbol: | Heart |
| Style / Type: | Subtle |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 1,5 g |
| Lenght: | 42-45 cm |
| Pendant size (w x h): | 10 x 12 mm |









