Gold necklace with heart pendant and zircon, 14K yellow gold
Code: P2007Z
Slovak company
Related products
Product detailed description
Gold necklace with a heart pendant and zircon made of 14 karat yellow gold.
Pen ring closure.
Additional parameters
| Category: | Necklaces |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Symbol: | Heart |
| Style / Type: | Subtle |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 1,9 g |
| Lenght: | 42 cm |
| Pendant size (w x h): | 11 x 13 mm |









