Ladies necklace with pendant in yellow gold, 14K
Code: 32717
Slovak company
Product detailed description
Women's necklace with pendant with a shining cubic zirconia in 14 carat yellow gold.
The cubic zirconia set in the pendant is movable, so it will beautifully reflect the shine.
Clasp with a feather ring.
Additional parameters
| Category: | NecklacesŽlté zlato Swarovski S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Weight (grams): | 2,09 g |
| Lenght: | 44 cm |
| Pendant size (w x h): | 9 x 12,3 mm |









