Women's necklace with hearts and black and white cubic zirconia, white gold 14K
Code: 32703B
Slovak company
Related products
Product detailed description
Necklace with a pendant in the shape of three hearts inlaid with black and white cubic zirconia in 14K white gold.
Clasp on a feather ring.
Additional parameters
| Category: | Necklaces |
|---|---|
| Gemstone: | Swarovski |
| Material / Color: | White gold |
| Symbol: | Heart |
| Gender: | Woman |
| Material: | white gold 585/1000 |
| Jewelry weight (grams): | 2,75 g |
| Chain length: | 42 - 45 cm |
| Pendant size (w x h): | 10,7 x 25 mm |









