Celebrity Music with a delicate pearl, 14K yellow gold
Code: 0478Z
Slovak company
Product detailed description
Necklace with a treble clef pendant and a delicate pearl on a chain.
It is made of 14 karat yellow gold.
Additional parameters
| Category: | NecklacesŽlté zlato Bez kamienkov S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Without gemstones |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | Minimalist, With pendant |
| Gender: | Woman |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Chain length: | 42 cm |
| Jewelry weight (grams): | 1,90 g |
| Pendant width: | 4,80 mm |
| Pendant height: | 12,5mm |
| Chain width: | 1,30mm |
| Warranty: | 24 months |









