Gold drop necklace with pearl, 14K
Code: 2572Z
Slovak company
Product detailed description
Romantic necklace with an interesting pearl pendant, made of 14 karat yellow gold.
Additional parameters
| Category: | NecklacesŽlté zlato Perla S príveskom Dámske |
|---|---|
| Gemstone: | Pearl |
| Material / Color: | Yellow gold |
| Style / Type: | With pendant |
| Gender: | Woman |
| Jewelry weight (grams): | 2,1 g |
| Warranty: | 24 months |
| Chain length: | 44cm |
| Material: | yellow gold 585/1000 |
| Pendant width: | 10mm |
| Pendant height: | 15mm |
| Chain width: | 0,6mm |









