Celebritka Music s jemnou perličkou, žlté 14K zlato
Kód: 0478ZPodrobný popis
Náhrdelník s príveskom husľového kľúča a jemnou perličkou na retiazke.
Vyrobený je zo 14 karátového žltého zlata.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky s príveskom bez kamienkov zo žltého zlata |
|---|---|
| Kameň: | Bez kamienkov |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Štýl / Typ: | Minimalistické, S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Dĺžka retiazky: | 42 cm |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,90 g |
| Šírka prívesku: | 4,80 mm |
| Výška prívesku: | 12,5mm |
| Šírka retiazky: | 1,30mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










