O svadobných obrúčkach

VIPgold_logo_since1998

Čas letí neuveriteľne rýchlo. Stačí niekoľko mesiacov a svadobný deň so všetkými jeho radosťami i strasťami sa stane už iba súčasťou spoločnej histórie. Z krásnej výzdoby, chutnej torty a vynikajúcej kapely bude už len spomienka zvečnená na fotografiách v svadobnom albume. Život sa vráti do starých koľají. Napriek tomu však pretrvá jeden symbol, ktorý Vám bude Vaše nové šťastie pripomínať každý deň a každú minútu. Tým symbolom sú práve Vaše svadobné obrúčky. Jedinečný šperk s osobitným významom.

Výroba na mieru
Všetky svadobné obrúčky z našej ponuky sú vyrábané výlučne na mieru. Bez ohľadu na to, z akého sú kovu (zlato, oceľ, titán). U nás nenájdete žiadne predpripravené a na rýchlo dodatočne upravované neosobné prstene. Každá jedna obrúčka sa vždy vyhotovuje priamo pre Vás, osobne a na mieru.

Vnútorný profil Comfort Line
Pohodlie vždy až na prvom mieste. Každá jedna obrúčka z našej dielne je vyhotovená s príjemne zaobleným vnútorným profilom Comfort Line. Obrúčky sú tak komfortnejšie pri ich každodennom nosení. Poctivá hrúbka (výška profilu) bez odľahčenia našim obrúčkam garantuje dlhú životnosť. Máte tak istotu, že sú to skutočne šperky na celý život! 

Materiál našich obrúčok
Tradičné zlaté obrúčky vyrábame v našej dielni zo 14 karátového (585/1000) zlata. Samozrejme existuje aj možnosť vyhotovenia prémiovejších zlatých obrúčok z 18 karátového zlata (750/1000). Či už z bieleho, žltého, červeného zlata alebo z ich kombinácií, vždy bez alergénov v zliatine. Zliatina zlata, z ktorej pre Vás obrúčky vyrábame, automaticky podlieha prísnej kontrole zloženia a kvality, ktorú vykonáva od nás nezávislý štátny úrad - Puncový úrad Slovenskej republiky. Vaše obrúčky budú vždy riadne označené štátnymi puncovými značkami, ktoré potvrdzujú ich rýdzosť. 

Viacfarebné obrúčky
Množstvo dám nosieva šperky z bieleho i žltého zlata. Pri výbere obrúčky často mávajú pocit, že si zrazu musia vybrať iba jednu z týchto farieb, no opak je pravdou. Dnes sú v trendy rozličné kombinácie, takže smelo do toho!
Častou otázkou je, či sú rozličné časti obrúčky iba pozlátené, alebo sa skutočne obrúčka skladá zo zlata rôznych farieb. Táto otázka je na mieste a vychádza z praxe mnohých zlatníkov, ktorí dva materiály do jedného celku nespájajú. U nás si však môžete byť istí, že ak si vyberáte, povedzme, žlto - červenú obrúčku, bude sa skladať zo žltého aj červeného zlata. Pozlátenie by sa Vám časom opotrebovalo a ošúchalo. Obrúčka, ktorá vznikla spojením dvoch kovov, zostane stále rovnako krásna. 

Vzorka verzus vlastné predstavy
Je pochopiteľné, že máte svoje vlastné predstavy o tom, ako by mal vyzerať tento dôležitý a výnimočný šperk. Preto, ak Vás pri vyberaní zaujme niektorý z našich modelov, ale čosi Vám na ňom nesedí, pokojne sa ozvite. Je viac ako pravdepodobné, že model vieme prispôsobiť presne Vašim požiadavkám.

Takto môžeme na obrúčkach napríklad zmeniť:

  • farbu (biele, žlté, červené, obrátenie poradia kombinovaného zlata)
  • povrchovú úpravu (lesklú, viac druhov matnej, ručne tepanú, rotačné alebo bodové diamantovanie, a podobne)
  • druh kamienkov (diamant, drahokam, zirkón)
  • spôsob a štýl osadenia kamienkov alebo ich počet (kamienky môžeme pridať či ubrať, osadiť ich iným štýlom)
  • vonkajší profil (zaoblený, plochý, so zrezanými hranami - na komfortný vnútorný profil Comfort Line vonkajší profil nevplýva)

Originál pre Vás
Často sa stáva, že si klienti na základe našich vzoriek vyskladajú svoj vlastný originál. Alebo nám dodajú predlohu, často len obrázok svojich vysnívaných obrúčok. Nie je problém, radi Vám ich vyhotovíme, na mieru a presne podľa Vašich individuálnych predstáv.

Showroom
Ak si chcete vyberať z ešte väčšieho množstva modelov svadobných obrúčok, navštívte náš showroom, kde nájdete oveľa viac vzoriek modelov. Často počúvame od klientov, že máme najväčší a vraj aj najlepší výber prsteňov. A za výhodné ceny. Všetky vzory si môžete vyskúšať a zažiť ich tak na vlastnej koži. V príjemnom prostredí si budete nerušene a diskrétne vyberať a skombinovať spolu s partnerom/partnerkou taký pár, ktorý bude pre Vás ideálny a bude Vás dokonale reprezentovať. 

Doživotný bezplatný servis na svadobné obrúčky
K našim zlatým obrúčkam automaticky získavate doživotný bezplatný servis, ktorý zahŕňa nasledovné:

  • dôkladné vyčistenie obrúčok
  • kontrola osadených kamienkov
  • vyleštenie svadobných obrúčok
  • obnovenie povrchu obrúčok (matovanie, opieskovanie a iné)

Tento servis Vám môže byť realizovaný v časovom intervale jedenkrát za 24 mesiacov. 

Gravírovanie dovnútra a aj na povrch
Vieme, že si na vnútornú stranu svojich obrúčok želáte vygravírovať či už vzájomne mená, dátum sobáša alebo osobný milý odkaz. Preto Vám túto službu do zlatých obrúčok poskytujeme automaticky a bezplatne. Existuje tiež možnosť gravírovania aj na povrch - na obrúčky Vám vieme aplikovať napríklad Váš vlastný tep srdca, odtlačky prstov, mená, v tme žiariace vzory či vlastnoručný podpis. Fantázii a individualite sa u nás medze nekladú.

Dodacia lehota 
Bežná dodacia lehota je od 7 do 30 pracovných dní od objednania, v závislosti od konkrétneho modelu a materiálu, z ktorého sú obrúčky vyhotovené.
V prípade potreby však vieme obrúčky vyhotoviť aj expresne. Poplatok za expresné vyhotovenie obrúčok do 14 pracovných dní je len 45 €. 

Certifikáty a balenie 
Každé obrúčky predsa patria do reprezentatívnej krabičky, ktorú od nás zdarma dostanete. K zlatým obrúčkam okrem luxusnej krabičky získate aj certifikát autenticity. Ak máte obrúčky zdobené diamantami alebo drahokamami, automaticky získate aj certifikát k drahým kameňom. 

svadobne-obrucky-20009-1

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz