O svadobných obrúčkach

Svadobné obrúčky
Čas beží neuveriteľne rýchlo. Stačí niekoľko mesiacov a svadobný deň so všetkými jeho radosťami i strasťami sa stane už iba súčasťou spoločnej histórie. Z krásnej výzdoby, chutnej torty a vynikajúcej kapely bude už len spomienka zvečnená na fotografiách v svadobnom albume. Život sa vráti do starých koľají, napriek tomu však pretrvá jeden symbol, ktorý Vám bude Vaše nové šťastie pripomínať každý deň a každú minútu. Tým symbolom sú práve svadobné obrúčky - šperk s osobitným významom. 

Výroba na mieru
Všetky svadobné obrúčky z našej ponuky sú vyrábané výlučne na mieru. Bez ohľadu na to, z akého sú kovu (zlato, oceľ, titán), každá jedna obrúčka sa pre Vás vyhotovuje priamo na mieru.   

Vnútorný profil
Každá jedna obrúčka z našej dielne je vyhotovená so zaobleným vnútorným profilom. Obrúčky sú tak o niečo hrubšie, ale najmä komfortnejšie pri ich každodennom nosení. Hrúbka našim obrúčkam zaručuje dlhú životnosť. Máte istotu, že sú to skutočne šperky na celý život! 

Materiál našich obrúčok
Zlaté obrúčky vyrábame tradične zo 14 karátového zlata (bieleho, žltého, červeného). Existuje tiež možnosť vyhotovenia zlatých obrúčok z 18 karátového zlata. Tieto materiály podliehajú prísnej kontrole zloženia a kvality, ktorú vykonáva od nás nezávislý štátny úrad - Puncový úrad. Vaše obrúčky budú riadne označené štátnymi puncovými značkami, ktoré potvrdzujú ich rýdzosť. 

Viacfarebné ubrúčky
Množstvo dám nosieva šperky z bieleho i žltého zlata. Pri výbere obrúčky mávajú pocit, že si zrazu musia vybrať iba jednu z týchto farieb, ale opak je pravdou. Dnes sú v móde rozličné kombinácie, takže smelo do toho!
Otázkou je skôr to, či sú časti obrúčky iba pozlátené, alebo sa skutočne obrúčka skladá z kovov rôznych farieb. Táto otázka je pomerne častá, vychádzajúc z praxe mnohých zlatníkov, ktorí dva materiály do jedného celku nespájajú.
U nás si však môžete byť istí, že ak si vyberáte, povedzme, žlto - červenú obrúčku, bude sa skladať zo žltého aj červeného zlata. Pozlátenie by sa Vám, koniec koncov, časom ošúchalo, ale obrúčka, ktorá vznikla spojením dvoch kovov, zostane stále rovnako krásna. 

Vzorka verzus vlastné predstavy
Je pochopiteľné, že máte svoje vlastné predstavy o tom, ako by mal vyzerať tento dôležitý šperk. Preto ak Vás pri skúšaní zaujme niektorá z našich vzoriek, ale čosi Vám na nej nesedí, pokojne sa ozvite. Je viac ako pravdepodobné, že sa to dá zmeniť a prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Takto môžeme na obrúčkach zmeniť:

  • farbu (biele, žlté, červené zlato)
  • povrchovú úpravu (lesklú, viac druhov matnej, tepanú, rotačné diamantovanie, a podobne)
  • druh kamienkov (briliant, zirkón)
  • spôsob osadenia kamienkov alebo ich počet (môžeme kamienky pridať či ubrať, osadiť ich iným štýlom)
  • vonkajší profil (zaoblený, plochý, so zrezanými hranami - na komfortný vnútorný profil to, samozrejme, nijako nevplýva)

Často sa stáva, že si zákazníci na základe našich vzoriek vyskladajú svoj vlastný originál. Alebo nám prinesú fotografiu svojich vysnívaných obrúčok a my ich vyhotovíme. Na našej internetovej stránke máme zverejnených zopár vzoriek. Ak si však chcete vyberať z väčšieho množstva, objednajte sa k nám do showroomu, kde nájdete vzoriek oveľa viac. Všetky môžete vyskúšať a nerušene si vyberať spolu s partnerom/partnerkou tie, ktoré budú pre Vás najvhodnejšie. 

Doživotný bezplatný servis na obnovu povrchu
K našim obrúčkam automaticky získavate doživotný bezplatný servis, ktorý zahŕňa nasledovné:

  • dôkladné vyčistenie obrúčok
  • kontrola osadených kamienkov
  • oprava povrchovej úpravy (prematovanie, pieskovanie, a podobne - podľa toho, čo si zvolíte)

Tento servis bude vykonávaný výrobcom v časovom intervale jedenkrát za 24 mesiacov. 

Dodacia lehota 
Bežná dodacia lehota je od 7 do 30 pracovných dní od objednania v závislosti od modelu a materiálu, z ktorého sú obrúčky vyhotovené.
V prípade potreby však vieme obrúčky vyhotoviť aj expresne. Poplatok za expresné vyhotovenie obrúčok do  14 pracovných dní je 45 €.
Dodanie oceľových a titánových obrúčok trvá približne 7 - 30 pracovných dní od objednania. 

Gravírovanie dovnútra a na povrch
Vieme, že si na vnútornú stranu svojich obrúčok radi nechávate vygravírovať vzájomne mená, dátum sobáša či osobný odkaz. Preto túto službu do zlatých obrúčok poskytujeme bezplatne. Existuje tiež možnosť gravírovania na povrch - na obrúčky Vám vieme aplikovať Váš vlastný tep srdca, odtlačky prstov, mená, vzory či vlastnoručný podpis.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz