Dámsky náhrdelník s príveskom zo žltého zlata, 14K
Kód: 32717Podrobný popis
Dámsky náhrdelník s príveskom doplneným o žiarivý zirkón zo žltého 14 karátového zlata.
Zirkón osadený v prívesku je pohyblivý, takže bude krásne odrážať lesk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky s príveskom a so swarovski zo žltého zlata |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 2,09 g |
| Dĺžka retiazky: | 44 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 9 x 12,3 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










