Náhrdelník s príveskom srdiečok z červeného zlata, 14K
Kód: AP1540Podrobný popis
Decentný zlatý náhrdelník zdobený romantickým príveskom ako symbol vašej lásky a spojenia dvoch sŕdc v jedno.
Náhrdelník spolu s príveskom je vyrobený z červeného 14 karátového zlata.
Prívesok na náhrdelníku je zdobený nádhernými Swarovski zirkónmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Ružové zlato |
| Symbol: | Srdiečko |
| Štýl / Typ: | So srdiečkom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | červené zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,06 g |
| Dĺžka retiazky: | 40 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 5,8 x 10,2 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










