Šperky na mieru

Aj keď je naša ponuka zlatých a diamantových šperkov naozaj pestrá a jedinečná, nájdu sa náročnejší klienti, ktorí túžia po úplne unikátnom a originálnom šperku. Už sa nemusíte trápiť a obmedzovať tým, že ste nikde nenašli ten pravý kúsok pre vyvolenú osobu Vášho srdca.

Ste na správnom mieste, my Váš sen premeníme na skutočnosť. Teraz si môžete dopriať šperk, ktorý splní všetky Vaše predstavy a bude odzrkadľovať charakteristické črty Vašej osobnosti.

Ak máte záujem pozdvihnúť úroveň Vášho nového šperku o level vyššie a posilniť tak jeho investičný charakter, radi Vám pomôžeme s výberom vhodného medzinárodne certifikovaného diamantu podľa Vašej predstavy, z ktorého Vám následne vyrobíme šperk podľa predstáv a na mieru. 

Na požiadanie Vám radi navrhneme a vyrobíme šperk na mieru, podľa Vašej predstavy a rozpočtu. Váš nový šperk môže byť osadený s diamantom presne podľa Vašich predstáv a možností. Váha, čistota, farba, výbrus, typ medzinárodného certifikátu; aj tieto parametre diamantu si budete môcť zadefinovať už pred výrobou Vášho unikátneho šperku na mieru. Jedinečného a pre Vás osobne.

Pokojne nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme zhmotniť Vaše predstavy na pútavú skutočnosť.

IGI-&-GIA 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz