Platba vlastným zlatom

gold price

 

Plánujete Vy alebo niekto z vášho okolia zásnuby alebo svadbu? Alebo len chcete potešiť seba alebo blízkych nádherným šperkom? Ak áno, v tom prípade radšej dlho neváhajte. Na grafe vyššie máte možnosť vidieť vývoj ceny zlata za posledných 20 rokov. Zlato v priebehu času len rastie na hodnote.

Vojenský konflikt v susedstve, hospodárska kríza a stúpajúca inflácia môžu spôsobiť ešte výraznejší nárast cien zlata v krátkom časovom horizonte. Cena brúsených diamantov už stúpla. Keďže ide o primárne komodity, z ktorých šperky vyrábame, tak sa to môže prejaviť aj na finálnych cenách našich výrobkov. Pri niektorých druhoch tovaru preto bohužiaľ budeme nútení pristúpiť k zvýšeniu ceny. Rozhodnutie je však samozrejme na Vás. 

U nás môžete platiť aj Vaším starým zlatom. Preto ak vlastníte zlomkové staré zlato, alebo staré šperky, ktoré už nenosíte, teraz sa ich oplatí vymeniť za nový šperk. Nezáväzne prineste Vaše staré zlato na našu pobočku na Tomášikovej 5 v Bratislave a my Vám ho bezplatne ohodnotíme. Pre aktuálnu cenu zlomkového zlata nás neváhajte kontaktovať.

 

gold price Q1-2024_1

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz