Dámsky elegantný náhrdelník so zirkónmi, biele zlato 14K
Kód: 32702Podrobný popis
Dámsky elegantný náhrdelník so zirkónmi vyrobený zo 14 karátového bieleho zlata.
Zapínanie je na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky s príveskom a so swarovski z bieleho zlata |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 2,42 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 - 45 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 11 x 11 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










