Dámsky jemný náhrdelník s príveskom, biele zlato 14K
Kód: AL1584Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dámsky jemný náhrdelník s príveskom z bieleho 14 karátového zlata.
Zapínanie na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky s príveskom a so swarovski z bieleho zlata |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,3 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 8,7 x 11,2 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










