Dámsky minimalistický náhrdelník so zirkónom v bielom zlate, 14K
Kód: 32730Podrobný popis
Dámsky minimalistický náhrdelník so zirkónom vyrobený zo 14 karátového bieleho zlata.
Zapínanie je na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Štýl / Typ: | Minimalistické, Jemné |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,48 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 6,5 x 6,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










