Dámsky náhrdelník so srdiečkami a čierno-bielymi zirkónmi, žlté zlato 14K
Kód: 32703ZSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Náhrdelník s príveskom v tvare troch srdiečok vykladaných čierno-bielymi zirkónmi zo žltého 14 karátového zlata.
Zapínanie na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Symbol: | Srdiečko |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 2,74 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 - 45 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 10,7 x 25 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










