Dámsky náhrdelník so srdiečkom a zirkónom z bieleho zlata, 14K
Kód: 518069Podrobný popis
Dámsky jemný náhrdelník so srdiečkom a zirkónom vyrobený zo 14 karátového bieleho zlata.
Zapínanie je na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Symbol: | Srdiečko |
| Štýl / Typ: | Minimalistické, Jemné |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,90 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 7 x 8,2 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










