Dámsky unikátny náhrdelník zo žltého zlata, 14K
Kód: 32706Podrobný popis
Dámsky náhrdelník s unikátnym vzorom vyhotovený zo 14 karátového žltého zlata.
Zaujímavý kontrast vytvárajú prívesky na náhrdelníku, ktoré sú z bieleho zlata.
Zapínanie na karabínu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky s príveskom a so swarovski zo žltého zlata |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 5,99 g |
| Dĺžka retiazky: | 43 - 45 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 16,5 x 25,5 mm + 11,3 x 16,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










