Zlatý náhrdelník Love Story z bielo-žltého zlata, 14K
Kód: 32711Podrobný popis
Zlatý náhrdelník s motívom dvojitých srdiečok umiestnených v prívesku z bielo-žltého 14 karátového zlata.
Zapínanie na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kameň: | Bez kamienkov |
| Materiál / Farba: | Bielo-žlté zlato |
| Symbol: | Srdiečko |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | bielo-žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,55 g |
| Dĺžka: | 42,5 - 46 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 21 x 15,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










