Zlatý náhrdelník s motívom kočíka z bieleho 14K zlata
Kód: 518085Podrobný popis
Dámsky náhrdelník vyrobený zo 14 karátového bieleho zlata s príveskom v tvare detského kočíka, je ideálnym darčekom k príležitosti narodenia dieťaťa.
Zapínanie na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Kameň: | Bez kamienkov |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 2,20 g |
| Dĺžka retiazky: | 45 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 14,3 x 16,7 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










