Zlatý náhrdelník s oválnym príveskom a zirkónmi, žlté zlato 14K
Kód: 32728Podrobný popis
Zlatý náhrdelník s oválnym príveskom so zirkónmi v žltom 14 karátovom zlate.
Zapínanie na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky so swarovski zo žltého zlataOrnamentové dámske náhrdelníky so swarovski zo žltého zlataZobraziť ďalšie kategórieDámske náhrdelníky s príveskom a so swarovski zo žltého zlataDámske náhrdelníky so srdiečkom a so swarovski zo žltého zlataDámske náhrdelníky s krížikom a so swarovski zo žltého zlataVzorované dámske náhrdelníky so swarovski zo žltého zlata |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 1,89 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 - 45 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 14,5 x 19,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










