Zlatý náhrdelník s perličkou a príveskom v tvare srdca so zirkónmi, biele zlato 14K
Kód: AL1899Podrobný popis
Dámsky náhrdelník s perličkou a príveskom v tvare srdca so zirkónmi.
Prívesok ozvláštňuje pohyblivá kvetinka vo vnútri srdca, ktorá bude pri každom pohybe vďaka zirkónom odrážať svetlo a trblietať sa.
Zapínanie na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Symbol: | Srdiečko, Kvet |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 2,53 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 13,5 x 12 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










