Zlatý náhrdelník s perličkou a zirkónmi v bielom zlate, 14K
Kód: AL1015Podrobný popis
Dámsky náhrdelník s perličkou a zirkónmi vyhotovený zo 14 karátového bieleho zlata.
Zapínanie na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NáhrdelníkyDámske náhrdelníky s príveskom a so swarovski z bieleho zlata |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Štýl / Typ: | S príveskom, Vzorované |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 3,17 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 16,2 x 16,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










