Zlatý náhrdelník so srdiečkom a zirkónom z bieleho zlata, 14K
Kód: 517905KPodrobný popis
Dámsky náhrdelník s príveskom srdiečka a zirkónom, vyhotovený z bieleho 14 karátového zlata.
Zapínanie je na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhrdelníky |
|---|---|
| Kameň: | Swarovski |
| Materiál / Farba: | Biele zlato |
| Symbol: | Srdiečko |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | biele zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 2,25 g |
| Dĺžka retiazky: | 42 cm |
| Rozmer prívesku (š x v): | 12,5 x 19,5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










