Dámsky náramok s perleťovými srdiečkami v kombinovanom zlate, 14K
Kód: 67082Podrobný popis
Dámsky náramok vyhotovený kombináciou bieleho, žltého a červeného 14 karátového zlata.
Na náramku sú prívesky troch perleťových srdiečok.
Dĺžka zlatého náramku je 19 cm a zapínanie je na perový krúžok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál / Farba: | Bielo-žlto-ružové zlato |
| Symbol: | Srdiečko |
| Štýl / Typ: | S príveskom |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | bielo-žlto-ružové zlato 585/1000 |
| Hmotnosť: | 5,1 g |
| Dĺžka náramku: | 19 cm |
| Šírka: | 2 mm |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










