Dámsky obručový náramok zo žltého zlata, 14K
Kód: 517258Podrobný popis
Zlatý dámsky obručový náramok vyrobený zo žltého 14 karátového zlata má po celom obvode hladkú, lesklú povrchovú úpravu.
Náramok sa zapína na poistný uzáver, ktorý zaručí bezpečie pri nosení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náramky |
|---|---|
| Kameň: | Bez kamienkov |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Štýl / Typ: | Obručové |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku(gram): | 4,84 g |
| Priemer: | 6 cm |
| Šírka: | 3,8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










