Tenisový náramok s lab-grown diamantmi v žltom 14K zlate
Kód: BR154LGZPodrobný popis
Nádherne trblietajúci sa dámsky tenisový náramok s lab-grown diamantmi vyrobený zo 14 karátového žltého zlata.
Zapínanie náramku na zacvakávací spôsob s bezpečnostnými poistkami pre váš maximálny komfort pri nosení šperku.
Dĺžka náramku je 19 cm.
Samozrejmosťou je certifikát k diamantovému šperku a luxusné balenie vrátane darčekovej tašky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kameň: | Lab-grown Diamant |
| Materiál / Farba: | Žlté zlato |
| Štýl / Typ: | Luxusné |
| Určenie: | Dámske |
| Materiál: | žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť šperku (gram): | 10,13 g |
| Šírka: | 3 mm |
| Dĺžka náramku: | 19 cm |
| Druh kameňa: | lab-grown diamant |
| Výbrus kameňa: | briliant |
| Hmotnosť kameňa: | 1,98 ct |
| Čistota: | VS |
| Farba: | F |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.










